زرشک دانه اناری-ممتاز ,

menuordersearch
irandoz.com
لطفاقبل از سفارش محصولات،موجودی کالا را با پشتیبانی چک نمایید. ساعات پاسخگویی(شنبه تا پنج شنبه):ساعت 8 الی13 - 16الی21
قبلی
بعدی

زرشک دانه اناری-ممتاز

(0)
(0)

زرشک دانه اناری-ممتاز

زرشک دانه اناری-ممتاز
رنگ و مدل کالا
زرشک دانه اناری-ممتاز
تعداد
+
_
عدد
200,000 تومان
موجود
طبیعت زرشـک سـرد است. زرشک برای قلب، کبد، جلوگـیری از خـونریزی مفــید بـوده و صفـرابر است.

زرشک دانه اناری -قاین


 

برای سلامتی و تقویت بدن کافیست زرشک دانه اناری که ظاهری اشک مانند دارد را بیشتر در سفره ها جای دهیم زیرا با وجود ویتامینها و فواید این محصول دیگر نیازی به داروهای شیمیایی پیدا نمی‌کنیم و یا کمتر به آنها در طول سال احتیاج داریم به همین دلیل بهتر است که کودکان خود را تشویق به خوردن زرشک نمایم.

زرشک دانه اناری برای افرادی که دیابت بالا دارند یک جادوی بی نظیر است و خوردن این دانه باعث گردش بیشتر و بهتر خون در بدن می‌شود، علاوه بر این آب زرشک در فصل تابستان باعث عدم گرمازدگی به خصوص در مناطق جنوبی و بسیار گرم ایران می‌شود و عطش افراد را به میزان زیادی کاهش می‌دهد.

این محصول در طب سنتی جایگاه بسیار بالایی دارد و سفارش زیادی به مصرف آن می‌کنند با این حال زرشک دانه اناری به دو روش کلی خشک می‌شود.

روش اولخشک کردن به صورت سنتی و در مقابل نور آفتاب است و در روش دوم و مدرن با استفاده از دستگاه های مختلف و حرارت مناسب این محصول را خشک و توزیع می‌کنند.

زرشک پلو غذای رسمی و دارای پیشینه بین ما ایرانیان است و همه بیشتر به خاطر زرشک آن به این غذا علاقه مند هستند همچنین مطالعات و علم پزشکی نشان می‌دهد که مصرف زرشک برای سلامتی و پوست بهتر خیلی مؤثر است بنابراین اگر تا امروز توجه کمی به آن داشتید سعی کنید جایگاه و میزان مصرف آن را ارتقا دهید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagramaparattelegramrubikaeitaa
logo

نشانی فروشگاه ایران دوز :
خراسان جنوبی، شهرستان قاین-روستای روم
شماره تماس : 09155632197 | 09331859389
سفارش عمده محصولات جاجیم : 02191030848
لطفا قبل از سفارش موجودی کالا را با گفتگو یا تماس چک کنید